Kas dzīvo manā mājiņā jeb kā elektroniski uzzināt, kas ir deklarējis dzīvesvietu manā īpašumā?

Reizēm ir situācijas, kad ir nepieciešams zināt, kas ir deklarējis dzīvesvietu Tev piederošā īpašumā. Piemēram, tajās reizēs, kad pastkastītē atrodam citai personai adresētu vēstuli vai arī, pērkot īpašumu, lai slēdzot līgumu ar apsaimniekotāju, nebūtu jāmaksā apsaimniekošanas maksa par vairākām personām, kuras nemaz nepazīstam.

[alert-note] Vajadzīgs [/alert-note]

Dators, interneta pieslēgums, kāda no piedāvātajām internetbankām vai personas apliecība (eID) vai LVRTC izsniegta droša e-paraksta viedkarte, vai virtuālais e-paraksts.

[alert-success] 1.solis [/alert-success]

Lai bez maksas iegūtu informāciju par sev piederošajiem nekustamajiem īpašumiem un tajā deklarētajām personām, autentificējies portālā www.latvija.lv un izvēlies e-pakalpojumu „Manā īpašumā deklarētas personas”.

Pakalpojums nodrošina iespēju tev iegūt informāciju par saviem Zemesgrāmatā reģistrētajiem nekustamajiem īpašumiem, to sastāvu, kadastra numuriem, adresēm un iedzīvotājiem, kuriem ir spēkā reģistrācija dzīvesvietā (deklarēta vai pēc iestādes iniciatīvas reģistrēta dzīvesvieta) šo īpašumu adresēs.

[alert-success] 2.solis [/alert-success]

Ja nekustamais īpašums Tev vēl nepieder, bet pirms iegādes vēlies zināt, kas tajā ir deklarējis dzīvesvietu, palūdz šo e-pakalpojumu izpildīt dzīvokļa īpašniekam un parādīt Tev e-pakalpojumā iegūtos rezultātus.

[alert-success]Piezīmes[/alert-success]

[divider]

Lasi arī citas e-pakalpojumu un e-iespēju pamācības, pielieto tās pats un iesaki paziņām, kolēģiem, draugiem un ģimenē!
Savukārt, ja vēlies sekot līdzi aktualitātēm e-pakalpojumu un e-iespēju jomā, pievienojies un seko @epakalpojumi profilam Twitter tīklā un esi informēts par valsts e-iespējām Tavai ērtākai ikdienai!

5 Replies to “Kas dzīvo manā mājiņā jeb kā elektroniski uzzināt, kas ir deklarējis dzīvesvietu manā īpašumā?”

  1. Esu dzīvokļa īpašniece, bet atverot pakalpojumu „Manā īpašumā deklarētās personas”,nevaru ieraudzīt kas tur deklarēts. Neko neuzrāda. Kaut gan zinu ka tu ir deklarēti 3 cilvēki(mani ieskaitot). Tikko piedeklarējās arī mana meita, bet tas netiek uzrādīts. To neparāda arī Rīgas domes darbiniekiem, interesējos saistība ar bērnu dārzu.

  2. Esu dzīvokļa īpašniece, bet atverot pakalpojumu „Manā īpašumā deklarētās personas”,nevaru ieraudzīt kas tur deklarēts. Neko neuzrāda. Kaut gan zinu ka tu ir deklarēti 3 cilvēki(mani ieskaitot). Tikko piedeklarējās arī mana meita, bet tas netiek uzrādīts. To neparāda arī Rīgas domes darbiniekiem, interesējos saistība ar bērnu dārzu.

    1. Labdien, acīmredzot problēma ir datos un to nevajadzētu atstāt bez ievērības. Piesakiet šo problēmu http://www.latvija.lv helpdeskam:tālr.: 67502757 vai e-pasts: portals@vraa.gov.lv Viņi sazināsies ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi, Tiesu administrāciju un Valsts zemes dienestu, un noskaidros, kas ir par problēmu ar adresi un ieteiks kā tālāk rīkoties. Tas, ka neatpazīst adresi, liecina, ka problēmas ar šo adresi varētu būt arī vēlāk arī citās situācijās. Lai veicas!
      P.S. Cita starpā iesaku Jums paskatīt kādu adresi Jums parāda http://www.latvija.lv e-pakalpojumā "Mani dati Iedzīvotāju reģistrā", tas, iespējams, norādīs uz kļūmes cēloni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.