Kā noķert līgavas pušķi?

Tagad, kad precību sezona ir pilnā karstumā, Tu iespējams esi jau mēģinājusi noķert savu laimi. Tomēr nekrīti izmisumā, ievērojot šo pamācību, Tev ir iespēja parādīt konkurēntēm, kur vēži ziemo. Izmantojot žurnālā Wired pulicētos Brauna universitātes pētnieku ieteikumus, esmu sagatvojusi īsu pamācību kā noķert līgavas pušķi.

1.solis

Novelc savas augstpapēžu kurpes. Veiksmīgam ķērienam  svarīgākais ir ātras un vieglas kustības. Elegantajām ādas zolēm nav pienācīgas saķeres ar zemi, turklāt, ja tas notiek zālājā, papēži grims zemē un apgrūtinās Tavu atspērienu.

2.solis

Izvēlies atklātu vietu, kur iespējams brīvi kustēties. Jo vairāk kusties, jo vairāk vizuālo datu Tu iegūsti. Parasti jaunkundzes dodās uz vietu, kur viņuprāt kritīs pušķis – cik nezinātniski.

3.solis

Nenovērs acis no pušķa. Tev nepieciešams garīgi savienoties ar pušķi, kļūstot par vienu veselumu. Ja tā lidojuma ātrums šķietami pieaug, atkāpies. Ja tā kritiens palēninās, dodies uz priekšu.

4.solis

Pielāgo savu kustību ātrumu. Ja kāda cenšas pārķert pušķi, tev jāspēj zibenīgi mainīt savu kustību ātrumu un virzienu. Kad Tava un pušķa trajektorijas krustojas – ķer!

5.solis

Uzsmaidi bešā palikušajām konkurentēm un dodies pēc glāzes šampanieša.

8 Replies to “Kā noķert līgavas pušķi?”

  1. bet ja uz plikās kājas uzlec kāda cita kārotāja, kura nav novilkusi augstpapēžu kurpes, tad gan būs..ouch!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.