Kā es elektroniski varu noskaidrot, kas ir mans ģimenes ārsts?

Lai saņemtu kvalitatīvu un regulāru medicīnisko aprūpi, ir svarīgi, lai iedzīvotājam būtu savs pastāvīgs ģimenes ārsts, kas gadu laikā pārzina un piefiksē sava pacienta veselības stāvokli.

Tomēr ir gadījumi, kad esi pie ģimenes ārsta reģistrējies vai arī reģistrāciju Tavā vietā ir veicis kāds no ģimenes locekļiem, un laika gaitā par ģimenes ārsta kontaktiem esi aizmirsis.

[alert-note] Vajadzīgs [/alert-note]

Dators, interneta pieslēgums, kāda no piedāvātajām internetbankām vai personas apliecība (eID) vai LVRTC izsniegta droša e-paraksta viedkarte.

[alert-success] 1.solis [/alert-success]

Sadaļā E-pakalpojumi – Ģimene, bērni, veselība, sociālie pakalpojumi,  ir pieejams bezmaksas e-pakalpojums „Mans ģimenes ārsts”. Uzsākot e-pakalpojuma lietošanu, ir jāiepazīstas ar e-pakalpojuma lietošanas nosacījumiem.

Pakalpojuma ietvaros Tu bez maksas saņemsi informāciju par savu, savu nepilngadīgo bērnu un aizbildnībā esošo personu ģimenes ārstu.

[alert-success] 2.solis [/alert-success]

Ja vēlies ģimenes ārstu mainīt, tad informāciju par to, kādi ģimenes ārsti strādā Tavā novadā vai pilsētā, vari atrast Nacionālā veselības dienesta mājas lapas sadaļā Veselība aprūpes pakalpojumi apakšsadaļā Ģimenes ārsti.

Noskaidrot ārsta kvalifikāciju, ierakstot viņa vārdu un uzvārdu, var Ārstniecības personu reģistrā.

[divider]

Lasi arī citas e-pakalpojumu un e-iespēju pamācības, pielieto tās pats un iesaki paziņām, kolēģiem, draugiem un ģimenē!

Savukārt, ja vēlies sekot līdzi aktualitātēm e-pakalpojumu un e-iespēju jomā, pievienojies un seko manam profilam Twitter tīklā un esi informēts par valsts e-iespējām Tavai ērtākai ikdienai!

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.