Kā radoši ieviest kārtību rotaslietu krājumos – noderīgas idejas

Rotaslietas grezno sievieti, bet, ja reizi viņas ir tik smukas, viņas varētu greznot arī apkārtējo vidi, vai ne? Turklāt katrai no mums ir zināma tā sajūta,kad jārokas pa rotaslietu kastīti un nevar atrast vajadzīgos auskarus, vai steigā atšķetināt vajadzīgās krelles no krellīšu mudžekļa.. Tieši tāpēc nolēmu apkopot interesantākās idejas rotaslietu skaistai turēšanai kārtībā.

1.solis

viens variants, kas arī jau reiz pabijis šajā lapā ar pamācību, ir izmantot gleznu rāmīti, kurā ieliek, piemēram, mežģīni, kurā tad arī var sakarināt auskarus. Mežģīne labi izskatās, to iespējams dažādi variēt. Var arī ierāmēt kaut ko citu, kur var sakarināt auskariņus. Var rāmītī nostiept dzijas virtenītes, uz kurām pakārt auskarus. Var papildināt ar āķīšiem, uz kā pakārt krellītes.

2.solis

Var izmantot atslēgu pakaramo “skapīti”, kādi nopērkami veikalos. Tos iespējams papildināt ar āķīšiem un striķīšiem, lai tie ietilpīgāki.

3.solis

Var izmantot vienkāršu dēlīti, kuru apzīmē, apvelk ar audumu, apstrādā dekupāžas tehnikā vai vienalga kā citādi un ieskrūvē mazos āķīšus, kādi nopērkami Depo.

4.solis

Var izmantot speciāli nopērkamās kastītes, vai, ja tādu negribas pirkt, izlīdzēties, piemēram, ar izmantotu olu iepakojumu.

5.solis

Var izmantot citus sadzīves priekšmetus, piemēram:

  • nokrāsotu dārzeņu rīvi;
  • izdekorētu spainīti;
  • drēbju pakaramo;
  • u.c.
6.solis

Vēl var ieviest kārtību rotaslietās, izmantojot nevis vienu lielāku novietni- kasti vai traukus- bet vairākus mazākus. Šis risinājums būs piemērots arī auskariem, kuriem nav āķīšu, aiz kā tos var pakabināt, bet gan mazās lodītes, klipšus u.tml.

7.solis

Ja esi daudzu kreļļu īpašniece, var izveidot speciālu stienīti, uz kura krelles turēt. Izskatīsies smuki arī kā interjera elements.

8.solis

Un nobeigumā vēl dažas neparastas idejas – var izmantot, piemēram, tenisa raketi vai dažādus dekoratīvus rokturīšus, kas sastiprināti pie virsmas, vai pat grābekli..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.