Kā pirmo reizi noskūpstīt meiteni?

Vajadzīgs

Meiteni – nedaudz pielāgojot šo pašu var attiecīnāt uz puišu bučošanu un visiem citiem skūptīšanas veidiem
Sajūtas – var jau skūpstīt tā pat vien, bet mēs tomēr apskatisim skūpstīšanu aiz mīlestības
Vietu – mašīna, trīs metrus pirms durvīm, dīvāns, vārtrūme, vienalga kura vieta

1.solis

Pats svarīgākais šajā jautājumā ir noskaidrot vai konkrētā meitene grib, gribētu, nekas nebūtu pretī ja viņu skūpstītu. Kā to var zināt? Ja jau tu esi nonācis līdz kā noskūpstīt lietai, tad tu to meiteni pazīsti, tu esi viņai dāvinājis puķes, vedis uz kino, vai stāstījis par saviem bērnības piedzīvojumiem. Un šeit tev jātur acis vaļā. Meitene smaida un saka paldies par puķēm, labprāt iet ar tevi uz kino un izvēlas skatīties romantiskas komēdijas, un uz taviem piedzīvojumiem atbild ar savējiem. Protams ir simts un viena pazīme, kas liecina par to vai tu meitenei patīc vai nepatīc un to drīzāk tev pateiks tavas sajūtas. Īpaši drosmīgiem var noderēt vienkāršs jautājums – Vai tevi drīkst noskūpstīt?

2.solis

Otra lieta ir nevilkt šo pasākumu garumā. Zinu ka tas ir īsts droširdības gājiens. Bet nedomā ka tev vienam aste ir kājstarpē, arī viņa domā par to – kad viņš mani, kā tas būs, vai viņam patiks, vai man patiks. Pirmajās trijās nedēļās. Pēc tam jau – kas viņam vainas, vai nav gejs, varbūt es esmu adoptēta un viņs mans īstais tēvs? Tāpēc ievēro dažus romantisko filmu noteikumus. Ne jau to kur satiekas, noskūpsta, pārguļ, aprec un izšķiras vienā naktī, bet tos ka pēc randiņa ir jāpazvana un japaprasa kā jūtās, ka trešajā jau vajadzētu tuvoties – netīšām pieskarties, paņemt roku savējā, un te tālu nav arī pirmais skūpsts. Es teiktu ka romantiskām attiecībām vajadzētu jau ceturtajā tikšanās reizē ar šo jautājumu tikt galā.

3.solis

Tev liekas ka tu viņai patīci. Tev, protams, arī un šeit tu neko nevari zaudēt. Ja tu gribi ar to meiteni būt “mēs skūpstāmies” attiecībās, tad tev viņa būs jāskūpsta. Un ja tu skūpstīsi, un viņa tevi atraidīs, vai arī tu aizskūpstīsi garām, viņa to pamanīs un vai nu tev izskaidros savu nevēlēšanos, vai arī ņems pasākumu savās rokās un skūpstīsieties līdz rītam. Kā tas notiek? Ir visādas meitenes un visādas situācijas. Varbūt viņa ir bijusi pie zobārsta un visas lūpas sāp, varbūt ēdusi ķiplokus un no tā kompleksē. Īsts džeks meiteni mierinās un teiks ka nekas, es maigi, man patīk ķiploku smarža, vai arī sarunāsiet skūpstīties citu dienu. Tas, protams, nav panākums, bet jūsu sarunās jau būs ienācis vārds – skūpstīties.

4.solis

Gribēšana, laiks un kas jādara, jādara, bet kā? Vēl ir vajadzīga situācija. Man ļoti romantiski liekas noskūpstīt dejošanas laikā. Jūs taču zināt ka dejošana ir gandrīz tas pats kas sekss. Abi tik tuvu, viens otram pieskāries, skatīšanās acīs, mūzika. Tīrs lietas no ši visa var radīt jebkurā vietā. Viņa tevi ir uzaicinājusi pie sevis pusdienās. Jūs garšīgi paēdat, viņa izvāra tēju un jūs ēdat tevis atnesto kūku. Sēžat uz dīvāna un klausaties Imantu Kalniņu. Kas tev tagad būtu jādara? Izņem no viņas rokām tējas krūzi un noliec drošā vietā, noņem savas brilēs un liecies viņai klāt. Ja viņa gribēs tik noskūpsīta – mission competed. Ja negribēs, tad paķers atkal savu krūzi un dosies mazgāt traukus. Galvenais šeit ir nesaspringt, nekad nenoliec viņas krūzi malā un pēc brīža atkal prasi vai viņa negrib tēju. Ja izlēm ka šis ir tas brīdis, tad dari līdz galam.

5.solis

Nu tavas lūpas ir pieskārušās viņas lūpām, Cik ilgi, kā un ko pēc tam? Redzi, liela iespēja ka viņa ir skūpstījusies jau pirms tevis ar citiem, iespējams ka tu esi tieši tā pat darījis, tāpēc ieklausies viņā, iespējams ka tas ko tu sauc par skūpstīšanos, viņa sauc par sejas laizīšanu kā sunis. Tāpēc skūstot ļauj lai viņa arī uzņemas iniciatīvu. Viņa parādīs kā viņa gribētu lai skūpsta un jūs noteikti atradīsiet zelta vidusceļu. Skūpstam ir jābūt ilgākam par mirkli, lai arī tieši šis mirklis ir tas brīnišķīgākais. Lēni kustini savas lūpas, uz brīdi dažus milimetrus atkāpies un atkal skūpsti. Kāpēc nevar tā pieskarties un viss? Tu viņu gribi skūpstīt, vai pateikties par pusdienām? Bet atceries, ka pirmajā reizē nevajadzētu mēģināt par katrām varītēm iekļut viņas mutē ar mēli, nevajadzētu pieskarties viņas krūtīm, vai pasargdievs, raut nost drēbes. Bet šis ir romantisku attiecību noteikums. Tikai seksam jādara tieši tā.

Piezīmes

Pats galvenais ir runāt. Ja tu gribi viņu skūpstīt un nekādi nevari atrast īsto brīdi, tad runā par to. Protams, īsti vīri daudz nerunā un dara, bet ne jau pūķis tava meitene.
Arī attiecība uz atraidīšanu, jo iespējams vaina nav tevī. Sāpīgas iepriekšējās attiecības, veselība, draudzenes aiz aizkariem, iespējams tas ka viņa nesniedz pretī savas lūpas ir vienkāršs un nevainīgs izskaidrojums. Rītdiena tak pienāks.
Nav pareizais skūpsts. Vienai patiks maiga lūpu skūpstīšana, citai vajadzēs mēli līdz mandelēm, cita atkal gībs ja tu nevis viņas lūpa bučosi, bet degungalu. Viņa tev ļaujas, ļaujies arī tu, varbūt tu kļūsi tieši par viņas nost no kājām gāzēja skūpstot.

Brīdinājumi

Nemēģini noskūpstīt meiteni, kurai tu nezini vārdu. Varbūtība uz nepatīkamām fiziskām sajūtām ir diezgan liela.
Neuzskati ka meitene grib ka tu viņu noskūpsti, ja jūs jau ilgāk par gadu katru rītu braucat vienā un tai pašā trolejbusā.
Ja meitene ilgstoši atrunājas ar tevi skūpstīties, tad vai nu tu esi ļoti bagāts, vai tu viņai liec atzīmes ķīmijā, vai raksti viņas vietā kursadarbus, bet noteikti viņa negrib ar tevi skūstīties.
Visādos brīžos, kad iedomājies ka varētu noskūpstīt, atceries ka viņa iespējams iedomājas tā pat, tāpēc neveic dažādas gandrīz ka gribēšana noskūpstīt kustības. Ja skūpsti, tad skūpsti.

0 Replies to “Kā pirmo reizi noskūpstīt meiteni?”

  1. kā raksta uz smuku, cietos vākos izdotu grāmatu vākiem "labākais ko es esmu pēdējā laikā lasījusi. romantiski, smieklīgi, straucoši….. brilljanti. Tā vien gribas skūpstīties" 🙂

  2. es arī uzrakstīšu uz tā "vāka" = "rodas pat nedaudz no TĀ mulsuma, kas rodas, kad gaisā virmo pirmā skūpsta smarža, bet vēl neesi sajutis garšu. Izklausās ļoti patiesi" :))

  3. super! 🙂 pēdējā laika labākais teksts, kur bez augstas samaitātības pakāpēs tiek pastāstīts romantiskākais notikums.. 🙂

  4. JAUTAJUMS VALODNIEKIEM.Vai ir pareizi lietot vārdu/vismaz/ ja ir runa par bojā gajušiem. Vai pareizak nebutu teikt /aptuveni/? Citadi izklausās,kā/ labi ka VISMAZ tik un tik/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.