kā piedalīties un atbalstīt Zemes stundu?

ac3478d6 Katru gadu Pasaules Dabas Fonds rīko akciju Zemes stunda, kuras laikā katrs ir aicināts uz vienu stundu izslēgt apgaismojumu, lai simboliski paustu atbalstu videi draudzīgas enerģijas izmantošanai un CO2 emisiju samazināšanai. Šogad tas notiks 31.martā 20:30!

Akcijas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību klimata pārmaiņām un demonstrēt vienotu nostāju. Papildinformāciju meklē te.

Piedāvāju tikai dažus soļus, ko vari veikt, lai piedalītos Zemes stundā. Priecāšos, ja papildināsi manu sarakstu!
Kas var būt labāks par enerģijas ietaupījumu un panorāmas neskatīšanos krīzes laikā! Jauka nedēļas nogale garantēta!

Vajadzīgs

Apņemšanos un izdomu

Vēl līdz 31.martam

1.solis

Jau iepriekš informē par to savus draugus un radus. Pastāsi savam bosam un kolēģiem arī.

2.solis

Piereģistrējies www.earthhour.org varbūt sameklēsi domubiedrus! Vari arī sekot Zemes stundai šeit (tvitteris) vai šeit (jūtūbs)!

3.solis

Atbalsti Zemes stundu informatīvi. Savā blogā, draugiem.lv profilā, twitter.com, feisbukā– jebkur, jebkur uzraksti par Zemes stundu, ievieto linku uz www.earthhour.org, ieliec bildi, video..

4.solis

Organizē tematisko ballīti pie sevis. Vakars sveču gaismā, dziedot dziesmas, vai dārzā kurinot ugunskuru ir tikai pašas vienkāršākās idejas, spēlējiet aklās vistiņas..

Zemes stundas laikā:

5.solis

Izslēdz gaismu un citas elektroierīces. Plāno laikus uz priekšu – nopērc (vai sataisi) sveces, nosūti vajadzīgos epastus, uzlādē telefonu utml izdari tā, lai iespējami varētu atteikties no enerģijas patēriņa. Pat, ja teiksi, ka tas neko nemaina, ja to pašu enerģijas patēriņu pārbīdu citā laikā, tad šī tomēr ir simboliska akcija..

6.solis

Galu galā Tev ir stunda pārdomām, kā Tu varētu turpmāk mainīt savus enerģijas patēriņa paradumus- no kā vari atteikties, ko vari izmantot mazāk vai citādāk.

p.s. ļoti populārs ir ieteikums šajā laikā mīlēties!

www.pdf.lv

0 Replies to “kā piedalīties un atbalstīt Zemes stundu?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.