Kā lai wordpresa nomaina bloga dizainu?

Vajadzīgs

1. Pieeja vismaz web root direktorijai
2. Servera atbalsts atarhivēt failus (nava obligāti, bet ļoti ieteicams)

1.solis

Pirmais, kas mums būtu jāizdara, ir jānolādē jaunais dizains. Visvieglāk ir ejot šeit: wordpress.org/extend/themes/

Izvēlamies tādu, kas patīk, un nolādējam.

2.solis

Tagad tur, kur tu noseivoji jauno theme, vajadzētu būt saarhivētam failam. Ņemam un pieslēdzamies pie sava server (lai arī kā jūs to darat), galvenais ir atrasties web root direktorijā, jeb wordpress direktorijā.

3.solis

Kad esam pieslēgušies, ejam iekšā wordpress direktorijā. Iekš wordpress direktorijas jabūt direktorijai ar nosaukumu ‘wp-content’. Ejam tanī iekšā, un iekš šīs direktorijas jabūt ‘themes’ direktorijai, kurā atkal savukārt ejam iekšā.

4.solis

Pašlaik jūsu ceļam būtu jābūt šadam; <wordpress root directory>/wp-content/themes . Ja tā izskatās, tad ejam tālāk un uzlādējam arhivēto failu ar wordpress theme iekšā šinī dirketorijā. Kad ir uzlādēts, atarhivējam viņu.

Piezīmes

Ja uz jūsu servera nav atarhivēšanas softs, būs tas jadara citiem ceļiem. Izvele ir jūsu rokās. Galvenais, lai būtu atarhivēta theme iekš themes direktorijas.

5.solis

Tagad ejam iekšā wordpress admin daļā, un ejam uz ‘Appearance’ sadaļu. Defaultā būtu jāparādās ‘Manage Themes’ sadaļai, ja neparādās, tad zem ‘Appearance’ spiežam ‘Themes’, un visam vajadzētu izskatīties apmēram tā, kā otrajā bildē.

6.solis

Tagad tikai klikšķinam uz mūsu svaigi uzliktās themes, un wordpress pats visu nomainīs. 🙂

 

5 Replies to “Kā lai wordpresa nomaina bloga dizainu?”

  1. Vienkāršāks variants – Esot administrēšanas režīmā, aiziet uz Appearance un izvēlēties, kuru tēmu vēlas. Apstiprina – un gatavs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.