Kā atrast pazudušu lidojuma rezervācijas numuru?

Reiz man pazīstama politiskā darbiniece Tatjana bija iegādājusies lidmašīnas biļeti uz Briseli, bet vai nu nejauši ierakstīja kļūdainu e-pasta adresi vai arī Drošības Policija rezervācijas apstiprinājuma e-pastu bija pārtvērusi un izdzēsusi. Kā uzzināt savu rezervācijas numuru, ja tas nebija iepriekš pierakstīts? Tā kā viņai bija obligāti jāpaspēj nokļūt uz Eiropas Parlamentu tieši šajā datumā, lai stāstītu deputātiem par vēstures pārrakstīšanas nepieņemamību, nolēmu palīdzēt.

1.solis

Vispirms Ryanair mājaslapas kreisajā izvēlnē nospiediet “My Flight” > “Manage My Booking”! Pēc tam izvēlieties “View My Booking” > “Option 3” (vienīgā “opcija”, kur nav jāzina rezervācijas numurs; diemžēl EasyJet un AirBaltic šādu variantu nepiedāvā) un ierakstiet lidojuma datumus, lidostas un e-pasta adresi, ar kuru veicāt rezervāciju, un tad nospiediet “Continue”. Labākajā variantā vajadzētu parādīties jaunai lapai ar rezervācijas numuru un uzrakstu “Confirmed”. Sliktākajā gadījumā – paziņojums, ka ievadītie dati nesakrīt, ar ieteikumu pārbaudīt tos un ievadī vēlreiz.

Ja rezervācijas laikā tomēr ievadīta nepareiza e-pasta adrese – šajā pašā lapā ielieciet peles kursoru e-pasta lauciņā un uz klaviatūras nospiediet bultiņu uz leju, vai arī sāciet rakstīt savas e-pasta adreses pirmos burtus un vērojiet kādi “autofill suggestions” parādīsies (skatīt 2. attēlu). Tādā veidā ieraudzīsiet savu iepriekš ievadīto kļūdaino e-pasta adresi, kuru varēsiet turpmāk izmantot, lai piekļūtu saviem rezervācijas datiem vai izpirintētu iekāpšanas talonus (boarding pass). Ja iepriekšminētajā veidā neizdodas atrast savu kļūdaini ievadīto e-pasta adresi, izmēģiniet visas iespējamās kļūdainās kombinācijas.

2.solis

Ja arī tas nelīdz, Ryanair.com mājaslapā veiciet it kā biļetes pasūtīšanas simulāciju, nonākot līdz vietai, kur jāievada e-pasta adresi un atkal – atkal ielieciet peles kursoru e-pasta lauciņā un uz klaviatūras nospiediet bultiņu uz leju, vai arī sāciet rakstīt savas e-pasta adreses pirmos burtus un vērojiet kādi “autofill suggestions” parādīsies.

3.solis
Ja nekas no augstākminētā nelīdz, var mēģināt sazvanīt tikpat kā nesazvanāmos Ryanair kontakttālruņus (bija reizes, kad zvanīju pat 50 reizes, bet neizdevās), tomēr ļoti šaubos vai viņi palīdzēt, ja nezināsiet ne rezervācijas numuru, nedz pareizu e-pastu.
4.solis
Visbeidzot pārliecinieties, vai jūsu bankas kontā ir rezervēta vai pat atskaitīta naudas summa par Ryanair biļetēm. Ja nav ne viens, ne otrs – tātad biļetes pirkšana nemaz nav notikusi un biļete jāpērk no jauna, manu mazo pekausi!

Publicēts sadarbībā ar Ceļojumu blogu http://reinisberzins.blogspot.com.

0 Replies to “Kā atrast pazudušu lidojuma rezervācijas numuru?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.