Kā farmācijas jomas uzņēmēji var iesniegt elektronisku paziņojumu Veselības inspekcijai?

Ar farmāciju saistīto uzņēmumu pārstāvjiemir iespējaelektroniski iesniegt paziņojumu Veselības inspekcijai par atsauktajām zālēm, nepārtrauktas darbības tālruņa numuru, kā arī informāciju par zāļu reklāmas semināru.

[alert-success] Paziņojuma formas [/alert-success]

Ar farmāciju saistīto uzņēmumu pārstāvjiemportālā www.latvija.lv izvēloties e-pakalpojumu „Paziņojums Veselības inspekcijai par darbībām farmācijas jomā” ir iespējaiesniegt:

[alert-success] Nepieciešamā informācija [/alert-success]
Uzņēmējs paziņojumu var sniegt tikai kā juridiskas personas pārstāvis, norādot informāciju par uzņēmumu, kuru pārstāv, kā arī kontaktinformāciju, kura tiks izmantota saziņai ar Veselības inspekciju par paziņojuma virzību. Sagatavojot paziņojumu, jānorāda atbilstošajam paziņojuma veidam prasītā informācija, kā arī jāpievieno nepieciešamās datnes ar dokumentiem, ja tādas tiek prasītas.

[alert-success] Atbildes sniegšana [/alert-success]
Pēc paziņojuma nosūtīšanas, turpat portālā www.latvija.lv, tiks parādīta informācija, ka Veselības inspekcija paziņojumu ir saņēmusi, kā arī dokumenta numurs, ar kuru paziņojums reģistrēts Veselības inspekcijā. Paziņojumu Veselības inspekcija izskatīs normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā, veiks nepieciešamās darbības un sagatavos atbildi. Papildinformācijas saņemšanai un citu neskaidrību gadījumā Veselības inspekcija sazināsies ar uzņēmēju pa norādīto e-pastu vai tālruni.

[alert-success]Piezīmes:[/alert-success]

  • Ar farmācijas jomā pieejamajiem pakalpojumiem un nepieciešamajiem dokumentiem, iesniedzot paziņojumus var iepazīties šeit.
  • Vairāk informācijas par zāļu reklāmu iespējām var atrast šeit

[divider]

Lasi arī citas e-pakalpojumu un e-iespēju pamācības, pielieto tās pats un iesaki paziņām, kolēģiem, draugiem un ģimenē!

Savukārt, ja vēlies sekot līdzi aktualitātēm e-pakalpojumu un e-iespēju jomā, pievienojies un seko manam profilam Twitter tīklā un esi informēts par valsts e-iespējām Tavai ērtākai ikdienai!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.