Kā tikt pie bezmaksas antivīrusa?

Dažkārt dzīvē nonākam situācijā, kad ir nepieciešams antivīrsu, bet nav vēlme par to maksāt.

Nu tad ir jāķeras klāt bezmaksas antivīrusa prgrammām.

1.solis

Ja ir vēlma, tad var internetā pameklēt informāciju par bezmaksas antivīrusu salidzīnājumiem. Tas ļaus daudzmaz saprast piedāvājumu un izvēleties sev tīkamāko.
Šie ir trīs bezmaksas antivīrusi no kuriem es izvēletos sev.
http://www.free-av.com/ – bezmaksas versija ir diezgan normāla, bet pēc aatjaunininājumiem izlec viņu pašu reklāma, nospiežot OK tā pazūd
http://www.avast.com/ – parāk daudz nezinju par šo, tapec neko daudz nevaru pateikt
http://free.avg.com – šim ir apgraizītas iespējas

2.solis

Tākā neesmu nekad avast! lietojis, tad šis būtu īstais mirklis to izmēģināt.

ejam us šo adresi un apskatamies avast bezmaksas un maksas versijas salīdzinājumu. Palasot, var saprast, ka makas versijā ir pāris nebūtiskas lietas klāt. Kad esam nobrieduši lejupielādēt šo produkut, tad spiežam uz šo  saiti.

3.solis

Pacietīgi sagaidam, kad tiks lejupielādēts antivīrsu. Tā izmērs ir apmērām 30Mb, man viņš nāca 20 min., kas ir dēļ mana lēna interneta.
Vispār, kamēr gaida vajag piereģistrēties un saņemt atslēgu, lai varētu lieto šo vesriju, par to nebūs jāmaksā. Visticamāk, viņi grib zināt cik lieto viņu antivīrusu, utt. Tātad reģistrācija ir šeit. Kad beigsies kods, antīvīrus to paziņos, tas nenotiek parak bieži, tad būs jāiet uz viņu lapu un jāpieprasa jauns kods, kas protams ir bez maksas.

4.solis

Kad antivīrsu ir lejupielādēs, tad to palaižam un sekojot  instalācijas vedim uzstādām antivīrusus uz sava datora. Ja ir īpaša vēlme, tad var palasīt šo materiālu, lai uzzinātu sīkāk par uzstādīšanas porcesu

5.solis

Kad avast ir uzstādīts, tas, iespējams, prašis parstartēt datoru, droši to daram.  Datoram ieslēdzoties jaunas antivīrus būs jau ieslēdzies un būs sācis cīņu ar vīrusiem.

6.solis

Pēc instalācijas vajadzētu atjaunot vīrusu dabubāze un pilnībā pārbaudīt(scan) datoru, tas būtu jādara regulāri. Bet tāka tas ir pietiekoši ilgs un datoru "rijošs" process, tad cilvēki to medz ignorēt, kas nav parak prātīgi.

Piezīmes

Tomer ir jāatceras, ka antivīrus ir tikai daļa aizsardzības…. lielu daļu ir jāuzņemas pašam lietotājam. Te der atcerēties teicienu "sargā pats sevi un Dievs tevi sargās", nelien aizdomīgās lapās, pasaulē nav brīnumi – vieglas peļas avoti un bezmaksas materiāls, ko ieteicams skatītes no 18 gadu vecma.

Paldies par uzmanību.


0 Replies to “Kā tikt pie bezmaksas antivīrusa?”

  1. No visiem antivīrusiem neieredzu tieši Kaspersky. Nestrīdos, ka vīrusus viņš prot atrast, bet ja pat uz Core i7 datora ar 12GB RAM un WD Black cieto disku ir jūtams, ka Kaspersky noēd resursus, tad ar vājākiem datoriem tas nevis kļūst jūtams, bet ir neizturami. Jāpiezīmē, ka parasts lietotājs, kuram dators nav nepieciešams profesionālām darbībām, iespējams, nepamanīs antivīrusa ietekmi līdz reizei, kad Kaspersky sāks izpildīt savus "iknedēļas plānotos darbus".

   Lietoju bezmaksas Avast! un esmu ļoti apmierināts ar tā sniegumu. Vīrusus atrast māk, datora resursus nenoēd, viss ir vienkārši lieliski! 🙂 Protams, pirmā lieta, kas jāizdara pēc instalācijas – jāatslēdz antivīrusa skaņas efekti, ja vien nav vēlme sadzirdēt kretīnisku paziņojumu par to, ka antivīruss ir atjauninājies.

   Ļoti iesaku Avast! antivīrusu visiem, kuri vēlas datora resursus atstāt savām vajadzībām. No Kaspersky rīkiem varu ieteikt Kaspersky Rescue Disk, bet tas jau tikai īpašos mirkļos, ja dators iepriekš bijis bez antivīrusa un ir jau par vēlu kaut ko instalēt.

 1. kas tu esi lohs??? kasperskijs ir sūdīgākais antivirs

  es lietoju pandu jau 3 menešus un nekadas problēmas

  1. Šis nav tas gadījums. Avast! ir ļoti labs antivīruss, turklāt tas tik tiešām ir bez maksas. Reģistrācijas formas aizpildīšana daudz laika neprasa, bet uz reģistrēto e-pasta adresi NEKAD neesmu saņēmis nevienu reklāmas vēstuli no viņiem. Antivīrusu viņi piedāvā bez maksas TIKAI privātām vajadzībām, t.i. cilvēkiem, kuri TIK UN TĀ par antivīrusu nemaksās. Lai vai kā viņi gribētu nokāst no visiem piķi, viņi, acīmredzot, ir vieni no dažiem reālistiem, kas saprot, ka parastie mirstīgie nemaksās par licencēm un autortiesībām nekādas naudas, kamēr vien pastāvēs iespēja kaut ko dabūt bez maksas. Kamēr eksistē pirātisms, tikmēr viņiem nav nekādas jēgas nopelnīt uz dažiem godīgajiem lietotājiem – viņi izvēlas reklamēt savu kvalitatīvo produktu, un ziniet – viņiem izdodas! Ja man būtu nepieciešams uzņēmumam iegādāties maksas antivīrusa programmu, kuru drīkst legāli lietot biznesa vajadzībām, tad tieši Avast! maksas versija būtu viens no variantiem, kuru es izskatītu. Tādēļ, ka es kā privātais bezmaksas produkta lietotājs esmu kļuvis šim produktam uzticīgs. Daudzi miljoni apmierinātu un laimīgu bezmaksas produkta lietotāju ir nenovērtējama reklāma viņu maksas produktam. Šādu reklāmu viņi par naudu nekad nenopirktu.

 2. Pēc pieredzes varu teikt, ka šis patiešām ir labs antivīruss. Izpogā "populāros". Un bezmaksas tikai mājas lietotājiem. Neticīgie var paskatīties internetā neatkarīgu testētāju reitingu tabulas. Šis ir pirmajā 3niekā.
  Ja runa iet par sarežģītām situācijām, tad noderēs jebkura antivīrusa live CD (šim arī ir). Jo reizēm nelaime ir tik iela, ka uzstādīt antivīrusu jau vairs nav iespējams. Atliek vien startēties ar live CD.
  Nu un pie reizes vēl…
  Ja vēlaties droši apmeklēt internetbanku, nebaidoties no vīrusiem, keylogeriem u.c. sū, tad noteikti lieto kādu no LiveCD

  1. es arī savulaik avira lietoju, bet viņš neko nekad neizmeta. Neticās, ka ar visiem p0rn un krekotām spelem nekad nebija zarazas.
   kaut kād gribas, lai antivīrus ik pa reizei atgādina par sevi, lai ir sajūta, ka viņš kaut ko noķer 😀

 3. Lietoju Microsoft Security Essentials – bez papildus maksas, ja ir licencēts Windows. Un strādā labi.

 4. Es arī lietoju Microsoft Security Essentials un patīk, nav nekādu problēmu. Lietoju jau vairākus mēnešus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.