Kā pareizi izvēlēties laiku valūtu spekulācijām?

Pamācība paredzēta tiem, kas apgūst informāciju par finanšu tirgiem.
Pamācībai ir informatīvs raksturs, un tās mērķis nav mudināt ieguldīt naudu finanšu instrumentos.

1.solis

Valūtu spekulāciju tirgus strādā nepārtraukti – 24 stundas diennaktī, 5 dienas nedēļā.  Saprotams, ka valūtu spekulants nav spējīgs izsekot visiem iespējamiem finanšu instrumentiem*, kas nozīmē, ka būtu nepieciešams izprast aktīvākos tirdzniecības laikus. Savukārt, tirdzniecības aktivitāti nosaka lielāko biržu atvēršanās un aizvēršanās laiki.

2.solis

Pastāv četras nozīmīgākās biržas, kas ietekmē valūtas tirdzniecību: Londonas birža, Ņujorkas, Sidnejas un Tokijas (skat., attēlu – biržu atvēršanās laiku pēc LV laika). Jāpiebilst, ka būtiskākās tirgus kustības norisinās tieši Londonas biržas sesijas laikā, jo Londonas biržā norit vidēji 30% no kopējiem valūtu tirgus darījumiem – pretstatā pieņēmumam par Volstrītas nozīmību finanšu tirgos.

3.solis

Tirdzniecības stratēģijas veidošana. Veidojot tirdzniecības stratēģiju un izvēloties noteiktus valūtas pārus, vēlams izvēlēties tos valūtas pārus, kas ir saistīti ar noteikto tirdzniecības sesiju. Piemēram, Londonas sesijas laikā – valūtas pārus, kuros ir Lielbritānijas mārciņa (GBP), eiro (EUR) un Šveices franks (CHF)

[alert-warning] Pirms uzsākt tirdzniecību ar dažādiem finansu instrumentiem, izvērtējiet savas finansu iespējas. Ieteikums – vienmēr sāciet ar praktizēšanos demonstrāciju kontā. [/alert-warning]

 

 

0 Replies to “Kā pareizi izvēlēties laiku valūtu spekulācijām?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.