Kā pagatavot pēdējā brīža Adventes vainagu?

Visiem gribētos kaut nedaudz personiskāku Adventes rotājumu – Adventes vainagu – nekā vienkārši nopirkt to no tantes, bet nav jau visiem tādu dotumu, materiālu, prasmju un laika kā varbūt citiem.  Jā, un arī čakluma. Skatos  uz visādiem smuki sacakinātiem vainagiem ar baltu skaudību, bet tad es padomāju, ka var jau arī tam pieiet pavisam vienkārši, visiem nav jābūt floristiem, kā teikt.

 

Tātad:

Vajag iegādāties pamatni. Redzēts gan rimi, gan tiimari tādi kā žagaru vainadziņi. Tādu arī izmantosim par pamatu un nedaudz uzspodrināsim.
Vajag kādu rotājumu, spīdumiņu, lentīti. Kā gribās, un kā sanāk. Vajag uzreiz skatīties, lai to rotājumu var piestiprināt pie pamatnes bez īpašas piepūles.
Svecītes.

Manā gadījumā iegādājos spīdīgas pērlītes, kas savienotas ar drātīti. Tad nu pa vienai ķimierēju viņas klāt, aptinot kādam žagariņam no pamatnes.

Bantīti sagriezu mazākos gabaliņos un katru pa vidu aptinu ar augstākminēto pērlīšdrātīš veidojumu, izveidojot tādu kā bantīti. Stiprinam klāt arī to.

Visbeidzot sveces. Es ieliku tās vienkārši vidū. Bildēju gan vienkārši uz zemes, bet nu vēlāk, uzlikšu uz kādas pamatnes, kur vainags arī stāvēs, tad papilināšu kādas citas svecītes sveķus un pielipināšu šīs svecītes pie pamatnes. Protams, pamatīgāk jau būtu piestiprināt sveces pie vainaga, kā tas smalki aprakstīts šajā pamācībā.

Viss!
Nesodiet bargi, ikviens ir citāds 🙂

0 Replies to “Kā pagatavot pēdējā brīža Adventes vainagu?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.