Kā pagatavot masāžas tāfelīti?

Pagatavo smaržīgu un dabīgu masāžas tāfelīti,  kas ļaus tev palutināt sevi  ikdienā vai kalpos par interesantu dāvanu draudzenēm.
Dabīgais kakao sviests smaržo pēc šokolādes un tam piemīt ādu mitrinošas īpašības. Lielisks, ērti lietojams ķermeņa lutināšanas produkts ziemā, pēc dušas vai vannas!

Vajadzīgs

100 gr. Kakao sviests, 3 ēdamkarotes bāzes eļļas, es izmantoju vīnogu kauliņu eļļu, 2 ēdamkarotes kafijas pupiņas. Pēc vēlēšanās var pievienot  ēterisko eļļu ( uz šo daudzumu kādus pilienus 10). Bet man ļoti patika pupiņu kafijas aromāts kopā ar paša sviesta šokolādes aromātu un es nekādas eļļas nepievienoju.

Piezīmes

Dabīgās kosmētikas izejvielas nopērkamas vairākos interneta veikalos Latvijā. Ja tā lieta iepatīkas, ir vērts sūtīt no ārzemju veikaliem, piemēram, akoma.com vai uzmeklēt domubiedrus un pievienoties kādam no lielajiem sūtījumiem. ( sanāk līdz pat 3 reizēm lētāk nekā LV interneta veikalos ar visu piegādi)

1.solis

Ūdens peldē, lēnām, kausē kakao sviestu

2.solis

Kad sviests gandrīz izkusis, iemaisa kafijas pupiņas un izkausē sviestu pilnībā.

3.solis

Trauku ņem ārā no ūdens peldes.

4.solis

Pievieno 3. ēdamkarotes eļļas un smaisa masu( ar eļļu kopā jāpievieno arī ēteriskās eļļas, taču jāatceras, ka ēteriskās eļļas karstuma zaudē savas īpašības, tāpēc vēlams tās pievienot šķidram sviestam, kura temperatūra nav augstāka par 40 grādiem)

5.solis

Masu lej trauciņos un atstāj sacietēt (man ir nelieli trauciņi, kuros viss sastingst aptuveni 3 ha laikā )

Piezīmes

Kakao sviests labi kūst uz ādas. Pēc dušas vai vannas masāžas tāfelīti viegli paņemt rokās un uzklāt uz ādas. Smarža ir burvīga un mitrinošais efekts saglabās ilgi.

0 Replies to “Kā pagatavot masāžas tāfelīti?”

  1. izskatās baigi labi, bet kas notiek ar kafijas pupiņām šajā procesā? Klājot uz ādas, tās netraucē?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.