Kā nopelnīt 6 aliņus par brīvu?

Vajadzīgs

– 6 mazas glāzītes (ne noteikti stipros dzērienus, kokteiļi ari der) (20 vai 50 ml)
– 6 glāzes ar alu (300ml)
– galds bez galda drānas

1.solis

Nolieciet glāzes sev priekšā vienā rindā tā, lai ātri var izdzert. Jums būs jadzer seši aliņi, bet pretiniekam 6 kokteiļi.

2.solis

Izskaidrojiet noteikumus, ka viens otra glāzes nevar aiztikt un arī galdu nevar. Tātad tu nevari sava pretinieka, un viņš/a nevar tavējās. Un tas, kurš zaudēs, maksās par visiem dzērieniem.

3.solis

Sāciet dzert. Sekojiet, cik ātri dzer jūsu pretinieks. Kad viņš/a paņem ceturto glāzīti, jums vajadzētu pabeigt savu glāzi alus.

4.solis

Uzlieciet savu lielo glāzi virs pretinieka pēdējās mazas glazītes ar dibenu uz augšu. Jūs esat uzvarējis. Jo pretinieks tavu glāzi nedrīkst aiztikt, un viņa/as pēdējā glāzīte atrodas zem tavējās.

Piezīmes

Tagad lēnam var pabeigt savus atlikušos 5 aliņus.

10 Replies to “Kā nopelnīt 6 aliņus par brīvu?”

  1. Nestrādā 🙂
    Es palūgtu bārmenim vai nejaušam garāmgājējam, lai noceļ to glāzi (pēc noteikumiem ES neaizskaru ne galdu, ne pretinieka glāzi :DD)

  2. tatad. testa versija ir atveries jauns saits – lokerz.com Tur ir jakraj punkti un var dabut vertigas lietas sakot no flash atminam beidzot ar datoriem,psp, utt. Pagaidam lapa vel testa versija tapec idels bridis lai pieteiktos. Menesa laika katru dienu ieejot var mierigi sakrat mp3 pleiyerim, un oktobri bus pilnaa majaslapas versija takaa tad vares vel labaku mantu sakrat . Registracija tikai ar ielugumiem. Ja ir velme rakstiet epastus un aizsutishu ielugumus. Man no taa labums ir 2 punkti. Mp3 – 150 punkti,psp – 300 punkti utt. Paldies

    Sutiet epastus uz martinsuuuu@inbox.lv

  3. paņemt divus nažus,vai vienkārši plānus priekšmetus,un ar tiem pacelt alus kausu.ar rokām jau ne galdu,ne kausu neaiztiec,aiztiec tikai nazi)))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.