Kā atbrīvoties no dzeltenuma blondos matos?

Nomainot matukrāsu, mani piemeklēja nepatīkams pārsteigums – mati bija dzeltenīgi. Friziere ieteica vairākus paņēmienus, kā no tā atbrīvoties.

1.solis

Sausos,netīros matos iesmērē kefīru. Galvā (uz matiem) uzvelk celefāna maisiņu un galvu aptim ar dvieli. Stundiņu patur un matus izmazgā.
Rezultāts ir pārsteidzošs! :))

2.solis

Manā gadījumā kefīrs iedarbojās tikai pāris dienas tāpēc vajadzēja izmantot citu paņēmienu, jo kefīru var likt matos tikai ik pēc kādām 3-4nedēļām.
Dzeltenīgi mati var būt arī krāna ūdens dēļ. Tieši tāpēc es matus mazgāju ar attīrītu ūdeni. Man tas par laimi nesagādā nekādas problēmas, jo mājās ir ierīkots speciāls krāns, pa kuru tek filtrēts, attīrīts ūdens. Var izmantot avotu ūdeni, ja tāds ir tuvu mājām vai sliktākajā gadījumā pirkt veikalā ūdens “”bačokus”.

‘Procedūra ir mazliet ķēpīga – jāsilda tējkannā ūdens, mati jāmazgā bļodā vai izlietnē. No rītiem matu mazgāšana paņem par 10min vairāk laika, bet tie vismaz ir gaiši, nevis dzelteni.

P.S. Kefīrs derot arī tumšiem matiem, lai noņemtu kādu krāsas kārtu.

0 Replies to “Kā atbrīvoties no dzeltenuma blondos matos?”

  1. Nu, ja gribi staigāt un nepatīkami ost, izjust ilgstošu diskomfortu, tad vari arī nemazgāt ārā.

  2. Jā, tas tiešām ir liels bonuss, jo nav jāpērk veikalā dzeramais ūdens – esmu tas retais cilvēks, kam garšo "pliks" ūdens (kafiju nedzeru un tēju pa retam).

  3. Kāds vēl kefīrs? Meitenes, mēs dzīvojam 21.gadsimtā! Nopērciet zilo (lillā) šampūnu, iepiliniet pāris piles ūdens bļodā, iemērciet galvu uz 3 sekundēm un dzeltenums būs nost…mati būs balti! Ja ilgāk patur, tad pelēki. Ja vēl ilgāk, tad lillā 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.