Šī pamācība vairāk domāta puikām – vīrieši, ja tiešām ir vīrieši, neiet meklēt vienas nakts sakarus, parasti no tiem cenšas izvairītes vai vismaz nožēlo, tikai ne meklē. Tomēr dzīvē ir periods, kad visam jāiziet cauri un galu galā, lai par to vīrieti kļūtu kaut kas tomēr arī jāpiedzīvo, jo viss jau veido mūs kā personības. Ja gribās tātad vajag darīt, nevis visu dzīvi dzīvot ar domu ka gribās. Nepārdzīvo ja Tev jau ir 27 vai 36 gadi, bet joprojām daudz sagaidi no šīs pamācības – tavi gadi vēl nenozīmē ka esi vīrietis, tāpēc droši uz priekšu draudzņ!

Ja jau reiz gribās šādu pasākumu, tad noteikti gribēsi iet vieglāko ceļu ko šeit arī apkatīsim.

Vajadzīgs

Naudu, gultu

1.solis

Daži priekšdarbi, kas jāveic pirms tam:
izskaties labi, uzvelc stilīgas drēbes, lieto smaržas, iztīri zobus, izmazgā matus – kāpēc? Jo tieši tavs pirmais iespaids noteiks vai pavadīsi ar meiteni nakti. Ja nebūsi pievilcīgs pirmajā brīdī, līdz naķamjām darbībām nemaz netiksi.

2.solis

Atrast līdzīgi domājošu meiteni visvienkāršāk būs kādā sabiedriskā pasākumā – nelieciet lielas cerības uz teātriem, koncertiem vai sporta spēlēm, vislabākais būtu vienkārši doties uz klubu vai krogu. Pirms tam derētu padomāt, kādu meiteni īsti vēlies – essential, coyote vai nautilus ir viena kategorija, cuba, piens, aptieka otra, savukārt tiem, kas uz galvaspilsētu ieradušies no perifērijas, ideāla vieta būs Kaļķu vārti, pa vidu starp otro un trešo vēl var Pulkvedi.

Šeit arī ieslēdzas naudas faktors, lai iegūtu viena tipa meitenes būs jāpatērējas vairāk, bet citām sanāks lētāk – atkarībā no tā, cik tad maksā dzērieni konkrētajā vietā.

Tātad nākamais solis ir izvēlēties izkalides vietu!

3.solis

Turpinājumā droši dodies iegādāties kādu dzērienu, taču ar dzērienu izvēli jābūt uzmanīgam. Pastāstīšu kāpēc!
Ja vien nevēlies meiteni no platā gala vai pierobežas, labāk lielos daudzumos nedzert alu ar ķiploku grauzdiņiem – gribēsi taču pabučoties pirms dosies tālāk un tajā brīdī tās garšas tur visu nogalinās! Vismaz tā vajadzētu būt!!! Nopērc kādu Coronu, vai vislabāk kokteli uz ruma bāzes!
Iedzert vajadzētu gan lai pats nedaudz atslābinātos (pirmajās reizēs varētu būt neliela psiholoģiska spriedze, nebaidies, tas ir normāli), gan lai būtu uz viena viļņa ar potenciālo nakts pavadoni, kura arī noteikti nesēdēs pie tukšām glāzēm.

NB! Vajadzētu zināt, cik daudz vari atļauties pirms pārvērties par cūku un tavas “pick up lines” klūst par par dzēruma muldēšanu. Turklāt pardozēt noteikti nevajag arī tad, kad meitene jau ir dabūta – visas pūles būs vējā un nekāda seksa nebūs, jo nebūsi uz to spējīgs.

4.solis

Turpinājumā ieņem labu vietu pie bāra vai galdiņa, lai vari uzmanīt sanākušos cilvēkus un izvēlēt to kura vislabāk patīk. Šo procedūru nevajadzētu uzsākt ātrāk par 24:00. Izvēloties sievietes pievērs uzmanību vai viņai nav līdzi draugs, lai vai kā tas tomēr ir svarīgs faktors, tādā gadījumā’, lai iegūtu viņu jau ‘tajā pašā vakarā Tev būs jāpielieto nedaudz cita taktika, ko apskatīsm nākamreiz.

5.solis

Kad sieviete izvēlēta, atliek nodibināt kontaktu – acu skatiens, piedāvāt uguni smēķējot, sasmaidīšanas, pārmīt dažus vārdus pie bāra.

6.solis

Ja kontakts ir abpusējs, atkārtot to nevis nevajadzētu, bet pat nedrīkstētu, ja vien vēlies ko vairāk. (Protams iespējams arī riskēt un vēl nogaidīt labāku variantu, tāpēc nākamo soli ieteicams uzsākt tikai tad ja esi parliecināts, ka tā būs īstā vakara meitene, jātceras gan ka šeit tāpt kā tirgū – neviena cena nav galējā)
Nākamais, kas Tev jādara – jādodas klāt un jāiepazīstas. Izkalsās sarežģīti? Jo vienkāršāk jo labāk – čau, Tu smuki smaidi! Mani sauc Andrejs! – Skaists vārds, man nezkāpēc likās ka Tevi tā sauc, par ko tad smaidi? blaa blaa blaaa

7.solis

Kad esat parunājuši, un tu esi atstājis vajadzīgo iespaidu, sarunas gaitā izdzerot 2-3 kokteiļus. Jāseko tuvākam kontaktam, te nu ir varianti, ja esi tāds fiksāks tad var padejot, tas būtu ļoti labs kontakts, bet bet ja negribas dejot, tad vajadzētu pastaigāties. Vai nu dejojot sakļaujoties ciešāk, vai stāgājot apstājoties zem kāda koka vai laternas Tev viņa jānoskūpsta.

NB! Arī šajā procesā jābūt ļoti uzmanīgam – nestāti par sevi par daudz, nekrati sirdi, tā ir tikai izklaide, neej pārāk romantiskās pastaigās, jūs taču nedomājat precēties, tikai sekss.

8.solis

Nākamais solis ir pavisam vienkāršs, Tu saki “braucam pie manis” vai “braucam uz viesnīcu”

Te vajadzētu izlemt, vai gribi katru reizi savā mājā ielaist svešu cilvēku, kas vēl pamanās tur atstāt savas mantas, auras utt..

9.solis

Esat klāt un aiziet, alkohols un iekāre jau valda pār prātu un jūs ļaujaties DROŠAM seksam kamēr aizmiegat! Ceru, ka Tu vairs neminstinies, galu galā tāpēc un tikai tāpēc viņa atbrauca!

10.solis

Nākamias rīts. Tev ir paveicies, ja meitene ir tāda, ar kuru var arī parunāt, nevis tāda, kas visu laiku tikai smaida. Duša, sataisi kafiju un izdomā kaut ko, kur Tev jādodas, darba tikšanās, Tēva dzimšanas diena, esi apsolījis draugam aizbraukt līdz pirkt auto vai ielaist Lielupē laivu, tāpēc jums diemžēl jāšķiras.

VISS, (pārbaudi vai viņa paņēmusi visas savas mantas un nav ko Tavu savākusi)

Piezīmes

Lietas, kas neiederējās nevienā solī, bet ir jāatceras – meitene ir tieši tāda pati kā Tu, arī viņa grib seksu un Tev nav jābūt nekādam baigajam varonim (lai kā arī tev leikās ka esi, (labi, labi esi)) lai jūs kopā to darītu. Iespējams, ka meitenei ir grūtāk atlaist cilvēku arī pēc vienas nakts kopā pabūšanas, tāpēc nevajag neko solīt un runāt par kādiem kopīgiem plāniem un NEZVANI vai NERAKSTI viņai nākamajā dienā, tad tās vairs nav nekādas vienas nakts attiecības. Nevajag jau iet pāri ielai, kad viņa nāk pretī vai necelt telefonu, bet ja neko vairāk nevēlies, to gan vajadzētu ļaut saprast – tas būtu tikai godīgi, puisīt.

Šādi Tu visticamāk neatradīsi sev sievu vai draudzeni, bet labi pavadīsi laiku. Ja jau reiz lasi šādu pamācību, es namaz neaizskāru tādas tēmas, kā krāpšana un uztcība, jo nez vai Tev tas ir aktuāli. Tai pat laikā,kā jau teicu, iespējams, ka tas vienreiz ir jāizdara, un jo ātrāk jo labāk, lai saprastu, kā pēc tam jūties. Visiem pārējiem, no attiecībām un mīlestībām brīvajiem uz priekšu – kamēr apnīk!