Dažkārt dzīvē nonākam situācijā, kad ir nepieciešams antivīrsu, bet nav vēlme par to maksāt.

Nu tad ir jāķeras klāt bezmaksas antivīrusa prgrammām.

1.solis

Ja ir vēlma, tad var internetā pameklēt informāciju par bezmaksas antivīrusu salidzīnājumiem. Tas ļaus daudzmaz saprast piedāvājumu un izvēleties sev tīkamāko.
Šie ir trīs bezmaksas antivīrusi no kuriem es izvēletos sev.
http://www.free-av.com/ – bezmaksas versija ir diezgan normāla, bet pēc aatjaunininājumiem izlec viņu pašu reklāma, nospiežot OK tā pazūd
http://www.avast.com/ – parāk daudz nezinju par šo, tapec neko daudz nevaru pateikt
http://free.avg.com – šim ir apgraizītas iespējas

2.solis

Tākā neesmu nekad avast! lietojis, tad šis būtu īstais mirklis to izmēģināt.

ejam us šo adresi un apskatamies avast bezmaksas un maksas versijas salīdzinājumu. Palasot, var saprast, ka makas versijā ir pāris nebūtiskas lietas klāt. Kad esam nobrieduši lejupielādēt šo produkut, tad spiežam uz šo  saiti.

3.solis

Pacietīgi sagaidam, kad tiks lejupielādēts antivīrsu. Tā izmērs ir apmērām 30Mb, man viņš nāca 20 min., kas ir dēļ mana lēna interneta.
Vispār, kamēr gaida vajag piereģistrēties un saņemt atslēgu, lai varētu lieto šo vesriju, par to nebūs jāmaksā. Visticamāk, viņi grib zināt cik lieto viņu antivīrusu, utt. Tātad reģistrācija ir šeit. Kad beigsies kods, antīvīrus to paziņos, tas nenotiek parak bieži, tad būs jāiet uz viņu lapu un jāpieprasa jauns kods, kas protams ir bez maksas.

4.solis

Kad antivīrsu ir lejupielādēs, tad to palaižam un sekojot  instalācijas vedim uzstādām antivīrusus uz sava datora. Ja ir īpaša vēlme, tad var palasīt šo materiālu, lai uzzinātu sīkāk par uzstādīšanas porcesu

5.solis

Kad avast ir uzstādīts, tas, iespējams, prašis parstartēt datoru, droši to daram.  Datoram ieslēdzoties jaunas antivīrus būs jau ieslēdzies un būs sācis cīņu ar vīrusiem.

6.solis

Pēc instalācijas vajadzētu atjaunot vīrusu dabubāze un pilnībā pārbaudīt(scan) datoru, tas būtu jādara regulāri. Bet tāka tas ir pietiekoši ilgs un datoru "rijošs" process, tad cilvēki to medz ignorēt, kas nav parak prātīgi.

Piezīmes

Tomer ir jāatceras, ka antivīrus ir tikai daļa aizsardzības…. lielu daļu ir jāuzņemas pašam lietotājam. Te der atcerēties teicienu "sargā pats sevi un Dievs tevi sargās", nelien aizdomīgās lapās, pasaulē nav brīnumi – vieglas peļas avoti un bezmaksas materiāls, ko ieteicams skatītes no 18 gadu vecma.

Paldies par uzmanību.